Tedavi Alanları

Op. Dr. Semih Mun

1976 İzmir doğumlu Op. Dr. Semih Mun, lisans eğitimini 1993-2000’de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce Tıp)’nde tamamlamış, uzmanlık Eğitimini ise Sağlık Bakanlığı Ege doğumevinde (SSK Tepecik Doğumevi) 2002-2007 senesinde almıştır.

Op. Dr. Semih Mun​

Tedavi Alanları

Kadın Hastalıkları

Jinekolojik rahatsızlıklar maalesef çoğu zaman göz ardı ediliyor. Bu da onarılamaz durumlara sebep oluyor. Düzenli Jinekolojik muayene ile bir çok rahatsızlığın önüne geçilebilir.

Bebek Sağlığı

Bebeğinizin sağlığı bizim için çok önemli, bebeğinizin gelişimini adım adım izleyerek sağlığını takip altına alıyoruz.

Anne Sağlığı

Sağlıklı bir doğum ve bebek için anne sağlığı önceliğimizdir. Gebeliğinizin ve doğum sonrası sürecinizde daima yanınızdayız.

Gebelik Takibi

Gebelik hem sizin için hem çocuğunuz için çok önemli bir süreç. Hamilelik takibi ile hem sizi yönlendiriyor hem de oluşabilecek komplikasyonları önceden görerek önleyebiliyoruz.

4D Ultrason

Yüksek çözünürlük kalitesine sahip en güncel cihazlar ile bebeğinizin gelişimini ayrıntılı olarak takip ediyoruz.

Çocuk Doğum

Hayatınızın en önemli anlarından biri doğum. Onu tüm güzellikleri ile yaşamanız için doğumun başından sonuna hep yanınızdayız. Kararları ise beraberce alıyoruz.
Op. Dr. Semih Mun​

Hasta Görüşleri

Ah siz ne kadar güler yüzlü ne kadar anlayışlı bir doktorsunuz. İlk hamileliğin olmasına rağmen bana verdiğiniz güven, doğumumdaki zor anlarımdaki desteğiniz.. Bir daha hamile kalsam kesinlikle yine siz..

  Ebru kırat
  Ebru kırat

  Hamileliğimin ilk gününden doğum anına kadar tüm sorularımın cevaplarını bulduğum her şartta içimi rahatlatan güler yüzlü doktorumuz

   Sevtap Öztürk
   Sevtap Öztürk

   Semih bey Sizi Sosyal medyadan Takip ediyorum Gerçekten Güleryüzünüz, Sıcak kanlılığınızla ve Profesyoneliğinizle Harika Bir Doktorsunuz.☺️Tebrik ediyorum ve Başarılarınız Devamını Diliyorum ☺️

    Gülsüm Yalçın
    Gülsüm Yalçın